АльфаПро

Наші послуги

Проектний інститут «АльфаПРО» – це група досвідчених конструкторів та кошторисників, які мають досвід розробки та обрахунку проектів світлопрозорих, суцільноскляних та алюмінієвих конструкцій, вентильованих фасадів, вітрин, вхідної групи інших будівельних рішень.

Розрахунок та проектування систем вентиляції, опалення, кондиціювання.

ventyliacia

Система опалення - найбільш витратна з інших інженерних систем в будинку. При будівництві встановлення системи опалення (проект, закупівля обладнання і монтаж) оцінюється приблизно в 4-6% від загальних будівельних витрат. Експлуатаційні ж витрати опалювальної системи різко зростають, і в процентному відношенні можуть досягти 50% від загальних витрат з утримання будівлі. Комплексний проект засклення та системи опалення не тільки забезпечить надійне і безпечне підтримання комфортних для життєдіяльності людини кліматичних умов, а й допоможе істотно заощадити, як на процесі установки, так і в період експлуатації опалювального обладнання.

Проектування системи опалення - це узгодження з технічним завданням, розробка проекту автоматики теплового пункту, підбір джерел теплопостачання та порядок побудови системи опалення.

Проекти систем вентиляції, опалення та кондиціювання від «АльфаПРО» - це пакет проектно-кошторисної документації, розробленої вузькопрофільними інженерами. Проекти створюються з дотриманням всіх норм чинних ДБНів, ГОСТів, Інструкцій, Правил і Сніпів, з урахуванням умов тих завдання і з безумовним виконанням всіх побажань замовника, якщо тільки вони не суперечать здоровому глузду та вимогам нормативних документів.Окрім цього, компанія «АльфаПРО» займається продажем вентиляційного обладнання. Ми також працюємо напряму з виробниками систем вентиляції та кондиціювання, і готові запропонувати увесь спектр послуг, включаючи доставку , встановлення монтаж та сервісне, гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання. Ми працюємо з провідними європейськими та світовими виробниками.

Компанія «АльфаПРО» постачає на ринок України кондиціонери побутового та промислового застосування, системи вентиляції, теплові насоси, мультизональні (VRF) системи кондиціювання, холодильні машини (chillers), вентиляторні доводчики (fan coils), а також вентиляційне обладнання вироблене світовими лідерами в галузі кліматизації.

Ми постійно ведемо роботу з розширення модельного ряду кліматичного обладнання, яке пропонуємо на ринку. На даний момент компанія «АльфаПРО» є офіційним представником таких найбільших виробників систем вентиляції, кондиціювання та опалення, як «Mitsubishi Electric», «Aermec», «FlowCon», «Big Foot», «Dekker», «McQuay», «Toshiba», «Midea», «Supra», «Systemair», «Frico», «Fujitsu General», «Carrier», «AeroStar», «Lessar», «Carel», «Dantherm», «VBW Engineering», «Walter Meier», «Vaillant», «Belimo», «Tecnair», «Hoval», «Thermoscreens», «Belimo», «Grundfos».

Компанія «АльфаПРО», надає наступні послуги:

  • Розробка технічних завдань;
  • Розробка конструкторської документації по проектах та технічному завданні;
  • Підготовка кошторису проекту та робіт;
  • Розрахунки повітрообміну. На основі розрахунків повітрообміну підбирається необхідне обладнання та матеріали;
  • Розрахунків системи повітряного опалення;
  • Розрахунків опалення кондиціонером;
  • Розрахунків припливно-витяжної вентиляції, витяжних і припливних клапанів;
  • Вишукування можливості інтеграції системи вентиляції, клімат-контролю (кондиціювання) і електропостачання будинку.
  • Виконання робіт «під ключ».

Контакти