АльфаПро

Каталог товарів та виробів

Знайомство відвідувача з офісом починається ще на вулиці. Адже перше, що бачить людина зовні, – це фасад та вхідні групи. Зовні вхідної групи дашок зі скла, який виконує дуже корисну роботу. Власне, фасад та вхідні групи – це архітектурні елементи, які виконують декілька корисних функцій.

Фасад 01

Світлопрозорі конструкції

Світлопрозорі фасади є чудовим показником смаку архітектора і власника будівлі. Зовні будівля зі скла виглядає дуже презентабельно, добре виглядає в будь-яку погоду і при будь-якому освітленні. Унікальний зовнішній вигляд і якісна конструкція такої будівлі дозволяють вигідно виділити її на тлі інших. Тому таке архітектурне рішення отримало велику популярність у будівництві.

Більше
Карусель

Вхідні групи

Розробляючи для Вас вхідні групи, ми беремо на себе весь цикл робіт, починаючи з проектування конструкції і розробки її дизайну, до їх виготовлення і установки.

Більше
Скляні сходи

Скло в інтер'єрі

Скляні інтер'єри з'явилися на початку минулого століття як втілення ідеї про житло для людей нового покоління. З плином часу мода мінялася, але скло вже не здавало своїх позицій, органічно вписуючись практично в усі стилі. Знову входять у моду вітражі з кольорового скла - улюблена деталь актуального зараз модерну. Перегородки і ширми, міжкімнатні двері і камінні екрани, по кольоровій гамі і по структурі малюнка відповідаючи загальному стилю оточуючої обстановки, в той же час стають цілком самостійними декоративними елементами.

Більше
Композит

Вентильовані фасади

Використання вентильованих фасадів дозволяє, з одного боку, «одягнути» фасад в сучасні обробні матеріали, а з іншої — поліпшити теплотехнічні характеристики захисної конструкції, і захистити її від шкідливих атмосферних дій. Вентильований фасад повільніше старіє, не утрудняє «дихання» стін, стійкий до появи цвілі і грибків, оскільки волога безперешкодно виходить назовні, і відрізняється незначною реакцією на дію кислот, масел, газів, ультрафіолетового випромінювання.

Більше
Броньовані двері

Захисні конструкції

Броньоване (захисне) вікно - світлопрозора конструкція, що захищає людей і матеріальні цінності, що знаходяться в приміщенні від поразки або проникнення ззовні через віконний отвір. Протипожежні конструкції в першу чергу повинні запобігати розповсюдження вогню і продуктів горіння, локалізувати ділянку спалаху і не давати вогню перекинутися на сусідні приміщення.

Більше