АльфаПро

Скло в інтер'єрі.

Скляні інтер'єри з'явилися на початку минулого століття як втілення ідеї про житло для людей нового покоління. З плином часу мода мінялася, але скло вже не здавало своїх позицій, органічно вписуючись практично в усі стилі.

Знову входять у моду вітражі з кольорового скла - улюблена деталь актуального зараз модерну. Перегородки і ширми, міжкімнатні двері і камінні екрани, по кольоровій гамі і по структурі малюнка відповідаючи загальному стилю оточуючої обстановки, в той же час стають цілком самостійними декоративними елементами. Інтерес дизайнерів до історичних інтер'єрів і створення на їх основі меблів, що використовує технології нашого часу, привели до появи предметів, як ніби антикварних, але водночас і пізнавано сучасних. Такий ось коктейльний столик з бронзовим кованим підставою має стільницю, яка імітує чорний мармур, як у його антикварного предка. А поєднання чорної блискучої поверхні скла і матовою неполірований бронзи робить цей стіл справжнім шедевром, здатним стати стилеутворюючих центром інтер'єру вітальні.

Період популярності мінімалізму спростив декор, зробивши ставку на функціональність і природну красу використовуються в меблях матеріалів. Доводиться визнати «правоту» цього стилю, завдяки якому, ми навчилися бачити, наскільки гарні скляні грані простої геометричної форми в поєднанні з металом та деревом. А відсутність додаткових прикрас у даному випадку тільки підкреслює благородство форм. Стрімке час і високі технології роблять побут чимось схожим на обстановку і життя всередині космічних міжпланетних кораблів, якою вона видається з фантастичних фільмів і розповідей: багато техніки, скла і металу. Відносно недавно з'явився стиль хай-тек, що використовує в інтер'єрі досягнення технічного прогресу. І ось уже не тільки двері і стіни, але і сходи і перила, підлога перекриття і стелі стали прозорими. І меблі стають «невидимої»: крім скляних столів, з'являються прозорі полиці і стелажі для книг. Завдання, що стоять на них комп'ютер або книжки, ніби висять у повітрі, а вся конструкція на колесах може легко переміщуватися в зручному для вас напрямку, змінюючи обстановку.

Значення скляних поверхонь і предметів меблів, у яких вони використовуються в наших будинках важко переоцінити, вони скрізь: на кухні та у ванній, у вітальні і спальні: двері шаф, душових кабін, навіть скляні раковини і підлога. Саме завдяки склу обстановка нашого будинку стає просторою, наповненою сонячним світлом і повітрям.

Офісні перегородки

Офісні перегородки.

Офісні перегородки - це те, що допомагає швидко, без зайвих витрат часу й засобів перетворити будь-яке приміщення в зручний, ергономічний і стильний офіс. Офісні перегородки дозволяють у будь-який момент змінити дизайн і структуру робочих приміщень відповідно до мінливих потреб фірми.

Більше
Скляні сходи

Скляні сходи.

Скляні сходи - це елемент інтер'єру, який кардинально змінить будівлю всередині. Завдяки здатності пропускати світло, наповнення будинку може яскраво оживитися, додати стилю і гармонії. Використовуючи останні віяння моди в галузі освітлення, скляні сходи можна перетворити на неперевршений магічний куток в своєму домі.

Вартість скляних сходів від 2100 грн./кв.м.

Замовити заміри, проектування та виготовлення з монтажем можна тут:

Контакти