АльфаПро

Офісні перегородки.

Офісні перегородки дозволяють у будь-який момент змінити дизайн і структуру робочих приміщень відповідно до мінливих потреб фірми. Часто буває, що офісні перегородки - взагалі єдина можливість яким-небудь чином розділити великий офіс на зони (наприклад, якщо договір оренди офісу забороняє монтажні роботи й перепланування).

Офісні перегородки.

Залежно від конструкції, перегородки діляться на наступні групи.

Стаціонарні перегородки - жорстко кріпляться до підлоги й потовчу. Стаціонарні перегородки міцні, дозволяють добитися гарної звукоізоляції. Установлюються вони в тому випадку, якщо необхідно розділити приміщення на досить ізольовані кабінети, причому, часті перепланування не передбачаються. Таки перегородки є нерозбірними й вимагають обробки після установки.

Розбірні перегородки - також кріпляться до стелі й стінам, але легко й швидко розбираються при необхідності. Такі перегородки не вимагають обробки й дозволяють оперативно перепланувати приміщення.

Мобільні перегородки - як випливає з назви, вони не мають стаціонарного кріплення. Такі перегородки можна пересувати по офісу, вони звичайно мають невелику висоту й служать для умовного поділу офісу на функціональні зони.

Перегородки, що трансформуються - перегородки, які кріпляться до стін, підлоги або стелі, дозволяють при цьому легко й швидко поміняти планування приміщення. До цієї категорії ставляться, наприклад розсувні перегородки, дуже популярні в офісах великих компаній. Існують також складні й швидкознімні модифікації перегородок.

Настільні перегородки (екрани) - встановлюються на робочий стіл за допомогою струбцини, дозволяючи візуально відокремити робочу зону кожного співробітника від сусідніх. Просто й невитратний варіант поліпшення планування офісу.

Каркас.

Каркас - це "кістяк" підтримуючий перегородку. Щодо типу використовуваного каркаса існують наступні види офісних перегородок:

    Перегородки зі сталевим каркасом - найміцніші. Такі перегородки можуть мати протипожежний сертифікат, залежно від використовуваного матеріалу-наповнювача.
    Перегородки з алюмінієвим каркасом - не підлягають пожежній сертифікації. Алюмінієвий профіль легкий і досить декоративний.
    Перегородки із пластиковим каркасом.
    Безкаркасні перегородки - як правило, це перегородки із загартованого скла.
Засклені перегородки

Засклені перегородки - одні із самих популярних у сучасному офісному дизайні. Приміщення, розділене заскленими перегородками, виглядає дуже сучасно, і в той же час воно зручно й функціонально.

За видами засклення перегородки діляться на засклені повністю й комбіновані (засклені частково). При цьому, скло може бути як одинарним, так і подвійним ( для досягнення більшої звукоізоляції).

Вартість скляних перегородок від 1800 грн./кв.м.

Замовити заміри, проектування та виготовлення з монтажем можна тут:

Контакти