АльфаПро

Світлопрозорі конструкції

Найсучасніша система фасадного скління, яка дозволяє створити будь-які футуристичні дизайнерські рішення.

Опорно-регельниий фасад

Опорно-ригельні фасади

Скляна поверхня поділена вертикальними та горизонтальними лініями декоритивних накладок; склопакети встановлюються зовні та фіксуються притискною планкою. До переваг слід віндести порівняно невисоку вартість конструкції, простоту монтажу.

Більше
Структурний фасад

Структурні фасади

Склопакет кріпиться з використанням спеціальних тонких притискних планок по периметру. Естетичніший зовнішній вигляд в порівнянні з опорно-ригельною системою, так як алюмінієвий профіль фактично невидимий назовні.

Більше
Скляні сходи

Спайдерне скління

Елемент кріплення скла ("павук", "спайдер") має 1, 2, 3 або 4 шарнірних елементи з затискними конічними шайбами та тефлоновими вирівнювачами, який кріпиться до скла через спеціальні отвори з конічною фаскою. При цьому скло закалюється та проходить процедуту «Heat soak test».

Більше
Зимовий сад

Зимові сади

Зимовий сад - це архітектурна споруда, засклена не лише з боків але і згори. Така прибудова дозволяє не просто розширювати простір вашого будинку але і є містком між Вашим житловим простором і навколишньою природою.

Більше
Броньовані двері

Скляні дашки

Скляні дашки на тросовій системі або з опорною металоконструкцією як найкраще підкреслюють Вашу індивідуальність. Скляні дашки захищають від дощу і снігу, а в деяких випадках при використанні тонованого скла і від сонячних променів.

Більше