АльфаПро

Скляні дахи.

Скляні дашки на тросовій системі або з опорною металоконструкцією як найкраще підкреслюють Вашу індивідуальність. Скляні дашки захищають від дощу і снігу, а в деяких випадках при використанні тонованого скла і від сонячних променів.

Скляні дахи.

Незважаючи на свою легкість скляні дашки досить надійні і практичні в експлуатації. Застосування гартованого скла дозволяє уникнути виникнення тріщин і істотно підвищує стійкість дашка до снігових навантажень. Залежно від розмірів, форми і способу пристрою конструкції, використовується гартоване скло або тріплекс з гартованого скла. Пов'язано це з підвищеними вимогами до ударів і вагових навантажень. Існує декілька способів пристрою конструкцій дашків із скла. З використанням несучої металоконструкції з нержавіючої сталі або чорного металу, або без неї - на тросовій або підвісній системі. Другий спосіб кріплення підходить тільки для невеликих дашків. У обох випадках застосовуються системи "спайдерного" кріплення скла. Ці системи мають що найширші можливості і як найкраще підходять для з'єднання і утримання скла на дашках і навісах. Подібні кріплення мають достатній регулювальний хід для чіткішого зчленування складових частин дашка.

Скляний дашок - важливе і частенько необхідне доповнення до вхідної групи будівлі.

Скляні навіси і дашки відмінно доповнюють сучасні офісні, торговельні і адміністративні будівлі, активно в хід йдуть для декорування житлових будинків і є одними з найбільш сучасних і цікавих деталей екстер'єру будинку. Скляні навіси і дашки досить гарні і вдало поєднуються з практично кожним архітектурним стилем, ефективно доповнюючи композиційне рішення. Вони відрізняються ефектним зовнішнім виглядом, легкістю, граціозністю і довговічністю конструкції, здатні надати індивідуальність будь-якій будівлі, наприклад як Ски Амаде . Особливо розкішно виглядають скляні дашки і навіси в ансамблі з вхідною группою, дверима із скла. Конструкції скляних дашків і навісів набагато красивіші, довговічніші і надійніші за металевих аналогів. Дашок із скла притягує увагу і надає будівлі образ солідності, помітно покращуючи іміджеву складову.

Скляні навіси славляться високою механічною стійкістю як до динамічних, так і до статичних навантажень, стійкістю до подряпин і сколам, можливістю вибирати будь-який колір і потрібну фактуру. Скляні дашки цілком безпечні в і не загрожують травмами навіть при ушкодженні.

Основа навісу може складатися як з одного, так і декількох листів скла - усе залежить від протяжності конструкції. Для її створення, зазвичай, використовують багатошарове скло - тріплекс. Цей матеріал, завдяки безлічі своїх унікальних якостей, зарекомендував себе абсолютно надійним і безпечним. Він здатний протистояти поривам вітру, витримувати удари, снігові навантаження. А завдяки тому, що тріплекс при ударі не розсипається як звичайне скло, оскільки осколки надійно утримуються плівкою, він десятки років вдало використовується для для лобового скла в автомобілях. Тріплекс товщиною 45мм здатний витримувати постріл АКМ. Товщина триплексу, використовуваного для дашків, безпосередньо залежить від рішення конструкції, тобто, чи буде це вхідна група в торговельний центр з великим навісом або мініатюрний дашок частки будинку, чи буде навіс підтримуватися на розтяжках або колонах і так далі. Мінімальна товщина тріплексу для навісу складає 13 мм, скло товстіше 21 мм, як правило, не застосовуються в цих цілях. Рідше для виготовлення скляних дашків використовується гартоване скло,що відрізняється не лише найвищою надійністю, але і стійкістю до сильних перепадів температур. Фурнітура виготовляється з міцного металу. Усі краї скла навісу обробляються так, щоб досягти максимально можливої міцності і максимальної якості кріплення. Для монтажу скляних дашків до будівлі використовується або система тросів і штанг, або ж каркас з так званого "чорного металу" або сталі. Така конструкція дає можливість істотно зменшити масу конструкції і зробити її зорово легшою. Скло досить стійке до агресивних проявів зовнішнього середовища : приміром, воно не піддається корозії і не гниє - навіть декілька років експлуатації зберігають його усе таким же гарним і міцним. Треба розуміти, що не дивлячись на те, що зорово тріплекс або гартоване скло виглядають практично прозорим, насправді ж, їх термін експлуатації більший, ніж у інших матеріалів, а саме полікарбонату.

Проектування скляних навісів і дашків припускає найбільш агресивні погодні умови - і конструкція з успіхом справляється з тривалим дощем, щедрим снігопадом і іншими вірогідними проблемами. Тонування скляних дашків дає також окремий захист від яскравого сонячного освітлення, що частенько буває треба для багатьох будівель з входом саме на сонячній стороні. Порошкове забарвлення забезпечує дашкам надійне антикорозійне захисне покриття, прекрасний зовнішній вигляд і тривалий термін експлуатації конструкції. Колір виробів визначається згідно з європейською шкалою RAL, що налічує декілька сотень кольорів. Вхідні дашки можуть бути різної форми: арочними, куполоподібними, або мати одне або багатоскатний, прямий або похилий дах.

Вартість скляного даху від 2000 грн./кв.м.

Замовити заміри, проектування та виготовлення з монтажем можна тут:

Контакти