АльфаПро

Опорно-ригельні фасади

До переваг слід віндести порівняно невисоку вартість конструкції, простоту монтажу.

Фасад 01

Опорно-ригельні фасади

Стійко-ригельні конструкції найчастіше застосовуються для зведення профільних фасадів. Свою назву вони дістали завдяки тому, що основні конструктивні елементи в цій системі - це вертикальні стійки, що несуть, до яким механічним шляхом кріпляться горизонтальні ригелі. Структура такої конструкції, що несе, розташовується з внутрішнього теплого боку навісної стіни.

Вузли сполучення конструкції із стіною, з підставами, а також вузли кріплення фасадів і кровель виконуються за допомогою спеціально розроблених елементів, що є складовою частиною систем. Ці вузли дозволяють надійно тепло- і гідро ізолювати вузли примикань до будови, компенсувати температурні зміни розмірів конструкцій, що сполучаються.

Склопакети встановлюються зовні на алюмінієві опорні пластини, які заздалегідь закріплюються до ригеля.

У цих типах фасадів інтегровані віконні конструкції нічим не відрізняються від простого глухого засклення. Інакше кажучи, дивлячись зовні на фасад будівлі, ви не зможете визначити, де використовується просте засклення. Вимога невидимості віконної палітурки у рамках плоського фасаду є на сьогодні однією з основних вимог архітекторів. При цьому віконні конструкції можуть відкриватися усередину і мати не лише поворотну функцію, але і функцію для провітрювання - відкидну.

Вартість опорно-ригельного фасаду від 2000 грн./кв.м.

Замовити заміри, проектування та виготовлення з монтажем можна тут:

Контакти