АльфаПро

Структурний алюмінієвий фасад.

Естетичніший зовнішній вигляд в порівнянні з опорно-ригельною системою, так як алюмінієвий профіль фактично невидимий назовні.

Структурне засклення.

У системах структурного засклення площина фасаду є єдиною поверхнею скла без видимих зовнішніх накладних планок. За допомогою силіконових герметиків елементи системи : скло, метал і камінь з'єднуються в єдину міцну конструкцію. Конструкція фасаду із структурним заскленням вимагає, щоб скелет будівлі був належним чином підготовлений під монтаж фасаду, оскільки проміжки між склом робляться мінімальними. Проміжки призначені тільки для того, щоб компенсувати температурні коливання сусідніх склопакетів або інших фасадних елементів, а простору для сприйняття прогину плит перекриття, на які кріпиться уся система, не залишається. І тому каркас самої будівлі має бути абсолютно жорстким, а плити перекриття повинні мати мінімальний прогин практично рівний нулю. У ряді систем передбачається приклеювання склопакета до алюмінієвої опорної рамки, яка потім закріплюється на вертикальні алюмінієві стійки і горизонтальні ригелі.

Для збільшення безпеки і надійності системи багато виробників, окрім простого приклеювання склопакетів, пропонують ще і їх механічну фіксацію шляхом продовження опорної рамки і загинання її за край скла назовні. Алюмінієва рамка стає видна на фасаді, та зате істотним чином підвищується безпека усієї системи. На думку фахівців, це особливо важливо на випадок пожежі, оскільки термостійкість клею менше 2000°С, і тільки механічне кріплення дозволяє утримуватися склопакету

У систему структурного скління можуть бути вбудовані верхньоподвісні вікна, що відкриваються назовні, причому таким чином, що при закритих стулках відмінності на фасаді між блоками, що відкриваються, і нерухомими помітити неможливо.

Вартість структурного фасаду від 4000 грн./кв.м.

Замовити заміри, проектування та виготовлення з монтажем можна тут:

Контакти