АльфаПро

Зимовий сад.

Зимовий сад - це архітектурна споруда, засклена не лише з боків але і згори. Така прибудова дозволяє не просто розширювати простір вашого будинку але і є містком між Вашим житловим простором і навколишньою природою.

Зимові сади.

Затишок і тепло у будь-яку пору року - ось основна якість зимового саду. Влітку ви милуєтеся бурхливою зеленню, ховаючись від жари в зимовому саду; восени слухаєте шум дощу, що барабанить по даху Вашого Зимового саду, взимку радієте сонцю, що грає на першому снігу. У будь-яку пору року у Вашому зимовому саду вічне літо, вічний затишок.

Розміри, архітектурна композиція, деталі зимового саду залежать тільки від Вашої уяви. Зимовий сад може бути і великою оранжереєю вашими улюбленими рослинами і маленькою верандою, галерей, що сполучає будинок із справжнім садом, павільйонному з басейном. Зимовим садом може бути навіть кухня із скляною стелею. Зимові сади можуть бути прибудовані і міським будівлям і до заміських особняків. Одна з особливостей зимових садів - гармонія з будь-якими будівлями і ландшафтами. Здатність адаптації зимових садів до будь-якої архітектурної споруди давно відома архітекторам. Легкість, прозорість зимового саду не викликає дисонансу з архітектурою Вашого будинку. Зимовий сад пускає природу у Ваш будинок, при цьому, не порушуючи закони комфорту і затишку самого будинку.

Проектування зимового саду починається з даху до основи. Конструкція даху зимового саду виконана з алюмінію, декорованого пластиковими накладками. Це сприяє запобіганню конденсату, а також покращує естетичне сприйняття. Алюміній надає жорсткість конструкції, не обтяжуючи її при цьому. Система вентиляції виключає виникнення конденсату і парникового ефекту. Автоматичний обігрів водостоків і жолобів запобігає скупченню снігу на даху в зимовий період.

Вартість зимового саду від 3500 грн./кв.м.

Замовити заміри, проектування та виготовлення з монтажем можна тут:

Контакти