АльфаПро

Керамограніт.

Інженерами-будівельниками розроблені різні системи монтажу, що дає можливість, незалежно від висоти і конструкції будівлі, використовувати навісні вентильовані фасади. Керамограніт використовується частіше для облицювання цокольних поверхів висотних будівель, а так само для облицювання малоповерхових будівель на всю висоту.

Керамограніт.

Сам по собі вентильований фасад є складною багатошаровою конструкцією з декількох видів матеріалів. Несучий каркас, який використовується для монтажу фасаду, кріпиться до зовнішньої стіни будівлі. Між стіною і фасадом обов'язково створюється повітряний зазор, у якому вільно циркулює атмосферне повітря, несучи вологу, яка проникає в зазор через стіни будівлі і шари утеплювача. Таким чином забезпечується одночасно і захист стін будівлі від опадів, та ізоляція їх від перепадів температури. Крім несучого каркаса в структуру навісного фасаду входять наступні елементи: решетування, яка використовується для укладання утеплювача; власне утеплювач - синтетичний волокнистий матеріал; мембранна полімерна плівка, що захищає підлягають шари від вітру і атмосферної вологи; кріплення для фасадної плитки - металеві напрямні; власне керамічна фасадна плитка. Зовнішній шар фасаду виконує не тільки декоративну, але і захисну роль, що змушує пред'являти до нього підвищені вимоги. Ідеальний оздоблювальний матеріал для навісного фасаду повинен бути міцним, стійким на розрив і злам. Він повинен витримувати як вплив ультрафіолетового діапазону сонячного світла, так і регулярні перепади температур. Нарешті, ідеальний оздоблювальний матеріал повинен бути інертний при впливі хімічно агресивних рідин. Один з найбільш надійних і красивих оздоблювальних матеріалів, які можуть прикрашати навісний вентильований фасад.

Переваги фасадів з керамограніту.

Утеплення будівель за допомогою навісних фасадів з використанням керамограніта має безліч переваг. Головне з них - це, звичайно, заощадження тепла, яке дозволяє істотно знизити витрати на опалення, адже стіна, вкрита навісним фасадом, зберігає тепло в шість разів довше, ніж стіна, утеплена зсередини. Таким чином, забезпечується не тільки теплозбереження, але і вирівнювання клімату в приміщенні, адже навісний фасад захищає будинок не тільки від тепловтрат, а й від перегріву. Винесення утеплюючих конструкцій за межі стін будівлі дозволяє домогтися збільшення корисної площі приміщень, що так само робить навісні фасади вельми привабливим вибором. Використання таких фасадів при ремонті вже існуючих будівель допомагає скоротити витрати за рахунок зникнення необхідності в дорогої реставрації - зачищенні й обробці зношених зовнішніх стін. Важливо також пам'ятати, що вентильованим фасадом з керамограніта може бути утеплений будь-який будинок, незалежно від того, з чого зроблені його стіни - з цегли, з піноблоків або навіть з колод.

Що таке фасад з керамограніту?

«Штучний камінь» - так ще називають фасадну плитку з керамогранита. Штучний камінь являє собою міцну, від восьми до одинадцяти міліметрів товщиною, керамічну плитку. Лицьова поверхня може бути декорована під цеглу або під який-небудь природний камінь. Можливість додання лицьовій стороні фасадної плитки різного забарвлення і фактури розкриває перед дизайнерами та власниками будинків багаті можливості по створенню оригінальних і нарядних екстер'єрів для міських і сільських будинків. Керамограніт є натуральним, екологічним і економічним оздоблювальним матеріалом, який надає будинку не тільки акуратний, але і природний вигляд, що допомагає дому гармонійно вписуватися не тільки у вигляд сучасного міста, але і в природний краєвид будь-якій місцевості. Відомими виробниками керамічної плитки фасадної є такі італійські марки, як MARAZZI, MIRAGE, FLOOR GRES, RHS.

Вартість фасаду від 1500 грн./кв.м.

Замовити заміри, проектування та виготовлення з монтажем можна тут:

Контакти