АльфаПро

Вхідні групи

Для створення цілісного ансамблю, вхідні групи доповнюються скляними або сталевими дверима зі склінням. Тоді створюється цілісний образ, який в повну силу працює над створенням Вашого позитивного іміджу.

Автоматичні розсувні двері.

Автоматичні розсувні двері

Розсувні двері займають близько 90% ринку дверної автоматики. Причинами такого успіху є їх невисока вартість, великий ресурс роботи і висока пропускна спроможність. Тому такі двері застосовуються в торговельних центрах і громадських будівлях, аеропортах і вокзалах, там де вимагається забезпечити прохід великої кількості людей або переміщення громіздких предметів. Основною проблемою при експлуатації таких дверей залишаються протяги. Для зменшення їх впливу на мікроклімат будівлі, розсувні двері частенько встановлюються попарно, утворюючи тамбур. При цьому необхідно пам'ятати, що такий тамбур може допомогти при відстанях між дверима від 3 м і застосуванні мікрохвильових датчиків руху, що визначають напрям руху. Саме таку відстань долає людина за час, потрібний для закривання перших дверей. Але і це рішення не працює, коли декілька відвідувачів рухаються один за іншим. Тому залишається єдине рішення - застосування досить потужної теплової завіси.

Контакти
Карусельні двері

Карусельні (револьверні) двері.

Карусельні двері - аристократи серед дверей. Це єдиний тип дверей, що повністю захищає будівлю від протягів, шуму і вуличного пилу. Про такі двері можна сказати, що вони завжди відкриті і в той же час завжди закриті. Правда, за комфорт доводиться доплачувати: карусельні двері значно дорожчі за інші типи. В Україні вони займають близько 10% ринку, але ця доля постійно росте, адже такі двері найбільш відповідають реаліям нашого клімату. Проте це ще і самий потенційно небезпечний тип дверей. Міра оснащення різними датчиками безпеки значно впливає на кінцеву вартість карусельних дверей.Основним параметром дверей є її внутрішній діаметр, який визначає як допустимий трафік, так і саму конструкцію, а у результаті її вартість. Двері такого типу погано справляються з перевантаженням, тому при виборі дверей треба обов'язково виходити з максимально можливого трафіку, інакше затори в зоні проходу стануть суворою реальністю.

Карусельні двері розрізняються по числу стулок : 2, 3 або 4. Кожна модифікація має свої особливості. Біля 4-стулкових дверей найширша зона проходу, але найменша відносна площа сегменту. Такі двері хороші для офісних і громадських будівель, де вимагається забезпечити прохід великого числа людей і маловірогідне переміщення громіздких предметів. 3-стулкові двері мають вужчий прохід, але відносна площа сегменту у них вища, що дає велику свободу при русі з великогабаритним багажем. Такі двері ідеальні для торговельних центрів, вокзалів і аеропортів. 2-стулкові двері - чемпіон по площі сегменту, але через свою конструкцію вона розриває потік відвідувачів, і тому рекомендується при відносно невеликому трафіку і необхідності переміщення громіздких предметів.

Контакти
Розпашні двері.

Автоматичні відкривні двері.

Відкривні двері, досить поширені в європейських країнах, Їх основний плюс, те, що можна легко автоматизувати існуючі ручні двері .Такі двері незамінні, коли вхідні двері є ще і протипожежними. Також великі надії компанії покладають на підростаючий приватний сектор і автоматизацію допоміжних дверей. Прикладом може служити випуск компанією DORMA економічного приводу CD 80. Невеликий по габаритах (660х70х90мм) і легкий (маса 8,5 кг) привід можна встановити самостійно на будь-які існуючі двері, усе необхідне для цього поставляється в одній коробці. При цьому можливості його не так вже і малі: маса стулки до 150 кг, ширина стулки до 1200 мм, п'ять стандартних режимів роботи, включаючі серворежим і Push&Go, а також здатність працювати з будь-якими пристроями "дорослої" автоматики і можливість установки на суцільноскляні двері відкривають великі перспективи його застосування в різноманітних рішеннях сучасної будівлі.

Контакти
Маятникові двері.

Маятникові двері.

Алюмінієві маятникові двері встановлюються в більшості випадків як вхідні двері у великих торгівельних центрах, часто відвідуваних магазинах, в громадських закладах, та і, власне, в будь-яких будівлях, де спостерігається постійний потік відвідувачів. Оскільки алюмінієві маятникові двері практично ніколи не бувають закритими, особливих вимог до їх теплоізоляції не пред'являють. Проте, виготовлення маятникових дверей можливе як з "холодного", так і з "теплого" алюмінієвого профілю. У тому випадку, якщо передбачається прохідність, приблизно, до 3000 чоловік щоденні, то доцільно буде встановити "теплі" алюмінієві маятникові двері. Окрім цього, маятникові двері з алюмінію встановлюють як внутрішньокімнатні, приміром, на кухні ресторану, кафе, а також усередині готелів, готелів, лікарень. Маятникові двері з алюмінію виготовляються двох видів: одностулкові і двостулкові. При цьому, у двостулкових алюмінієвих дверей можуть відкриватися в обидві сторони як одна, так і дві стулки. Алюмінієві маятникові двері можуть бути "глухими" або дверне полотно може бути заповнене міцними скляними вставками або сэндвич-панелями. Маятникові двері з алюмінію є дуже міцними. Термін експлуатації алюмінієвих дверей досить значний - більше 60 років. Впродовж усього експлуатаційного терміну двері не втрачають первинну геометричну форму, тобто вірогідність провисання стулки практично дорівнює нулю. Алюмінієві маятникові двері вважаються екологічно чистими, і, що також важливо, піддаються повній вторинній переробці по закінченню експлуатаційного терміну або у разі їх заміни і непотрібності. Широкий спектр кольорів, в які можна забарвити алюмінієві профілі, дозволяє виготовити двері, відповідні до дизайну будівлі. Алюмінієві маятникові двері мають привабливий зовнішній вигляд і відмінно піддаються очищенню від бруду. Їх можна мити просто звичайною водою або з додаванням будь-яких миючих засобів.

Максимальний кут відкривання маятникових дверей, складає 180 градусів

За вартістю маятникові двері займають середню позицію між звичайними відкривними і розсувними автоматичними дверима.

Контакти