АльфаПро

Захисні конструкції.

Безпечна конструкція - це комплексне поняття, яке включає захист людини від дій злочинців, стихійного лиха, та явищ природи.

Броньовані вікна.

Броньовані вікна, двері, перегородки.

Броньоване (захисне) вікно - світлопрозора конструкція, що захищає людей і матеріальні цінності, що знаходяться в приміщенні від поразки або проникнення ззовні через віконний отвір.

Є кілька видів атаки, від якої проводиться захист броньованим вікном:

 • Антивандальні броньовані вікна.
 • Броньовані вікна, стійкі до злому.
 • Кулестійкі броньовані вікна - захист від стрілецької зброї.
 • Захист від вибуху.
 • Броньоване вікно складається з броньованої рами і броньованого скла.

  Броньоване скло.

  Броньоване скло являє собою багатошарове скло, шари якого склеєні між собою полімерними плівками або заливаються спеціальним фотоотверждаемим полімером. Товщина броньованого скла (складова від 10 до 80 мм і більше) визначає ступінь захисту. Велика товщина скла надає йому характерну зелену непрозорість.

  Броньоване скло може також бути виготовлений зі скла із застосуванням хімічних добавок (просвітлене скло). При цьому, незважаючи на товщину броньованого скла воно залишається прозорим і практично невідмітні від звичайного.

  Броньоване скло може бути встановлено у складі склопакета для додання вікну хороших шумоізолюючі і термоізолюючих властивостей.

  Броньована рама.

  Рама може виготовлятися із профілів різних матеріалів. На практиці найчастіше використовуються алюмінієві рами, також знаходять застосування рами із сталі і неіржавіючої сталі. Рідше з-за високої вартості використовуються дерев'яні броньовані профілю.

  Для додання рамі захисних властивостей у спеціальні накладки встановлюються броньовані пластини з термозміцнення або з звичайної сталі: вони не впливають на зовнішній вигляд вікна. Накладка повинна повністю перекривати стик рами і броньованого скла - це найнебезпечніша точка прострілу або проникнення.

  У деяких випадках броньовані пластини встановлюють зовні на раму, але це додає громіздкий вигляд конструкції.

  Рідкісним варіантом бронювання рами вікна є використання суцільних профілів. Кількість витрачаються на виготовлення матеріалів, вартість і вага таких рам у багато разів більше реалізацій з броньованими пластинами, але вони володіють, як правило, більш стабільними захисними властивостями.

  Броньовані вікна, стійкі до злому призначені для запобігання проникнення в приміщення через вікно з використанням кувалди або молота.

  Замовити заміри, проектування та виготовлення з монтажем можна тут:

  Контакти
  Касова кабіна.

  Касові кабіни.

  Касові кабіни - це тип торгового устаткування і призначені для виконання касиром своїх функціональних обов'язків, у тому числі розрахункових операцій з покупцями. Обладнана касова кабіна або бокс утворює робоче місце співробітника, що виконує обов'язки контролера-касира, і забезпечує його захист, а також захист цінностей від негативного зовнішнього впливу.

  Застосування даного обладнання охоплює великий перелік різних організацій і комерційних підприємств, пов'язують свою діяльність з торгівлею або прийомом платежів. У наші дні поширене виробництво касових кабін для салонів стільникового зв'язку, ломбардів, банків, комп'ютерних і ювелірних магазинів, автозаправних станцій і т.д. Крім цього, касові бокси встановлюють в якості операційних кас, пунктів, що виконують обмін валют, а також пунктів з прийому та видачі вкладів банківським клієнтам, використовують як спеціалізоване приміщення для охорони.

  По своїй суті, ці кабіни, будь вони касові або призначені для охорони, створюють захисний бар'єр на об'єктах з підвищеним вимогою до технічного зміцнення приміщення.

  За конфігурацією і внутрішнім обсягом існують різні типи моделей. Вибір певного обладнання обумовлюється його прямим призначенням, так як кожен вид товарів чи послуг накладає свої корективи на діяльність контролера-касира. Так, каси для ломбардів та ювелірних магазинів мають у своєму розпорядженні додатковими полицями і висувними ящиками для дрібних деталей та інструментів, а також особливої стільницею для тонкої ювелірної роботи.

  Виготовлення касових кабін і боксів більш поширених моделей широкого призначення виконується за загальними правилами. Для верхньої частини накопичувача, частіше, використовують високоякісну нержавіючу сталь імпортного виробництва. Стіл під касовим апаратом виготовляється з основою як єдине ціле. Стандартними квітами вважаються сірий, синій, червоний і зелений. Крім цього, завжди можливо нестандартне виконання під замовлення.

  Касове обладнання (прилавки-бокси) мають кулестійкі характеристиками, які відповідають вимогам постанови НБУ № 493 від 29.12.2007р. “Про затвердження Положення про вимоги до технічного стану та організації охорони банків України” зі змінами та доповненнями № 398 від 10.07.2009р. “Про затвердження змін до вимог постанови НБУ № 493 від 29.12.2007р. До відома, конструкція кабін така, що забезпечує необхідний захист від пострілів з такої зброї, як пістолет Макарова й автомат Калашникова, що саме по собі є хорошим показником .

  У тих випадках, коли організаціям або компаніям необхідно замовити касову кабіну (Бокс) з підвищеним класом стійкості до злому, виготовлення обладнання здійснюється зі зміцненням визначених елементів. Це необхідно для кабін, що використовуються як операційних кас, а також пунктів, які приймають і здійснюють різні платежі й інші операції, пов'язані з великим фінансовим оборотом.

  Розрізняють і габарити устаткування. Так, використання модульної касової кабіни і захищеною вітрини більш поширене для невеликих пунктів з незначним напливом клієнтів, в той час, для гіпермаркетів виробляють моделі, довжина яких може досягати 5метров. Відповідно до габаритами (форматом), обладнання може побут класифіковано, про що більш докладно можливо дізнатися в компаніях, що здійснюють безпосереднє виробництво.

  Фахівці врахують Ваші побажання по класу стійкості від зломів і вогнепальних ушкоджень. Таким чином, в безпеці співробітників, що приймають платежі і матеріальних цінностей, Ви можете бути впевнені. Вартість обладнання залежить від габаритів, моделі, додаткових характеристик і матеріалів виготовлення.

  Замовити заміри, проектування та виготовлення з монтажем можна тут:

  Контакти
  Протипожежні двері.

  Протипожежні двері.

  Протипожежні двері відіграють важливу роль у забезпеченні пожежної безпеки будівель. Основна функція протипожежних дверей - не дати вогню вийти за межі приміщення, локалізувати вогнище загоряння і тим самим, максимально знизити збитки від пожежі та зберегти життя людей, що знаходяться в будинку.

  Шляхи евакуації включають всі необхідні коридори і сходові марші, а також різні переходи і тамбури, які в разі пожежі повинні забезпечити достатню вогнестійкість. Так огородження шляхів евакуації повинні мати вогнестійкість не менше ЕI 45, а конструкції заповнення прорізів протипожежних перешкод - Е 30, Е 60 для вікон і зовнішніх вітражів, і не менш ЕI 30 для внутрішніх протипожежних перегородок та протипожежних дверей.

  Протипожежні двері широко використовуються при зведенні житлових і адміністративних будівель. Протипожежні двері в обов'язковому порядку встановлюються в приміщеннях, де розташовані пожежо-та вибухонебезпечні виробництва, фарбувальні цехи і камери, йдуть роботи з легкозаймистими та вибухонебезпечними газами, на багатьох підприємствах хімічної промисловості і в лабораторіях.

  Також протипожежні двері часто використовуються там, де необхідно захистити від пожежі різні цінності. Це сховища цінних паперів, банки, бібліотечні фонди рідкісної книги, серверні, склади, де зберігаються дорогі товари. Відомо чимало випадків, коли протипожежні двері допомогли врятувати цінне майно, і уникнути величезних збитків. Протипожежні двері повинні встановлюватися на вході в офіси, якщо ті розташовані в житловому будинку, як це часто буває у великих містах. Протипожежні двері встановлюються на вході в окремі квартири, відокремлюють ліфтові холи, горища і приміщення, де знаходяться сміттєпроводи, а також евакуаційні виходи. Такі заходи дозволяють значно збільшити час на евакуацію людей з будівлі, а іноді і захистити його від повного вигоряння та руйнування.

  Сучасні протипожежні двері мають високу стійкість до впливу вогню, яка характеризується в нормативно-технічних документах як межа вогнестійкості - EI, ця характеристика визначає здатність теплоізоляції і час цілісності протипожежних дверей. Цей параметр визначається випробуваннями, які імітують розвиток реальної пожежі. При виборі протипожежних дверей стоїть окремо приділити увагу протидимного захисту, щоб конструкція дверей володіла низькою димо-і газопроникністю.

  Алюмінієві скляні протипожежні двері.

  Сучасні алюмінієві протипожежні двері стали надійним і ефективним вирішенням питання, яке пов'язано з підвищенням пожежної безпеки в приміщенні. Завдяки своїм унікальним, звуко-і теплоізоляційним, вогнетривким і міцнісних параметрів, які досягаються термічним старінням спресованих алюмінієвих профілів, вони швидко знайшли своє широке поширення. Всі аксесуари і кріпильні елементи алюмінієвих протипожежних дверей покриті спеціальним антикорозійним матеріалом. Тому алюмінієві протипожежні двері славляться високими показниками довговічності, надійності і безпеки.

  Вогнестійкість протипожежних алюмінієвих дверей досягається шляхом заповнення їх центральних камер різними термостійкими і теплопоглинальні композиціями, наприклад, сталевою трубою, попередньо вкритій термозахисним складом і заповненої теплопоглинальні матеріалами. Таким чином, протипожежні двері, залежно від заповнення, може мати вогнестійкість до EI-90.

  В якості світлопрозорого заповнення в протипожежних дверях використовуються двокамерні склопакети протипожежні з необхідним значенням коефіцієнта опору теплопередачі (до 0,85 м2 град С / Вт).

  Легкість монтажу, зручність експлуатації і мінімальне обслуговування робить алюмінієві протипожежні двері найкращим, надійним і престижним способом захисту складських, офісних або приватних споруд від розповсюдження пожежі в суміжні приміщення будівлі.

  Протипожежні двері з нержавіючої сталі.

  Сталь і нержавіюча сталь є ідеальними будівельними матеріалами, що володіють прекрасними статичними властивостями, що дозволяє отримувати не мають собі рівних філігранні конструкції з найвищими вимогами до дизайну, міцності, корозії, довговічності і одночасно дає можливість задовольняти найвищі вимоги в різних областях безпеки.

  Двері з нержавіючої сталі володіють протипожежної стійкістю, взломоустойчивості, пулеустойчівостью, стійкістю до вибухового впливу і т.д.

  Застосування протипожежних дверей з нержавіючої сталі в будівництві це ідеальна комбінація естетики, надійності, безпеки і стійкою цінності. Протипожежні двері з нержавіючої сталі здатні витримувати найжорсткіші умови експлуатації не втрачаючи своїх функціональних та оптичних показників.

  Для протипожежних дверей з нержавіючої сталі пропонується величезний вибір фурнітури, вбудовані петлі і доводчики. Варіанти обробки нержавіючих профілів (полірування, шліфування, матування, покриття під бронзу, латунь, золото) готові задовольнити найвишуканішим вимогам клієнтів.

  Металеві та дерев'яні протипожежні двері.

  У комплект металевих протипожежних дверей входять полотна і дверна коробка. Полотна складаються з двох обшивок з листової сталі, а між ними розташовується теплоізоляційний матеріал з мінеральної базальтової вати, який і приймає вплив температури. Коробка протипожежних дверей, як правило, виготовляється також з листової сталі, зігнутою в складний коробчатий профіль, внутрішній простір якої також заповнений теплоізоляційним матеріалом. Коробка протипожежних дверей є жорсткою конструкцією і одночасно представляє собою наличник, її кріплення до стіни виконується прихованим, так, щоб забезпечити вогнестійкість всій змонтованої двері. По периметру коробки кріпиться термоуплотнітельная стрічка, яка ущільнити проріз між коробкою і полотном у разі виникнення пожежі і запобіжить поширення диму. Протипожежні двері, поряд з основними функціями, є також звукоізолюючу.

  Протипожежні двері бувають одно-і двостулковими. Забарвлення дверей може вироблятися порошковою фарбою в будь-який з основних кольорів. При необхідності, двері можуть мати до 25% скління з використанням протипожежних стекол товщиною від 8 до 21 мм. Розміри металевих протипожежних дверей, як правило, відповідають розмірам стандартних дверей.

  Дерев'яні протипожежні двері поєднує у своїй основі каркас з композитного матеріалу. У середині - все той же базальтове наповнення. По периметру - протипожежний ущільнювач. Зовнішня обробка такого дверного полотна складається з плит МДФ, а завершується будь-яким з покриттів: від шпону до зносостійкого пластику.

  Протипожежні двері різних модифікацій встановлюються як самостійні конструкції, так і в складі скляних перегородок. До широкого асортименту, що включало протипожежні двері однопільні і двопільні, з імпостами і без імпостів, холодні і теплі, суцільні та із заскленням, з вбудованими в склопакет жалюзі, а також системою «антипаніка», яка є обов'язковою умовою комплектації дверей евакуаційних виходів. Протипожежні двері, призначені для «розтинів» довгих лікарняних коридорів, забезпечені системами синхронного закривання, роликовими замками-засувками і терморігелямі, що забезпечує можливість одночасного відкривання обох стулок з будь-якого боку коридору.

  Замовити заміри, проектування та виготовлення з монтажем можна тут:

  Контакти
  Структурний фасад

  Протипожежні перегородки.

  Протипожежні перегородки служать для забезпечення захисту від пожежі будівель і споруд різного призначення з великим світлопрозорим розширенням. Основне завдання світлопрозорих протипожежних перегородок - запобігання розповсюдженню вогню, створення умов для безпечної евакуації людей, забезпечення доступу пожежних підрозділів до вогнища спалаху і проведення заходів щодо порятунку людей.

  Світлопрозорі протипожежні перегородки часто встановлюються в торгових і розважальних центрах, офісних приміщеннях, культурних закладах. Тому такі перегородки повинні мати приємний зовнішній вигляд, що досягається використанням високоякісного сталевого профілю. Колір профілю - будь-який.

  У відповідності з БНІП , регламентуючими вимоги до будівельних конструкцій з вогнестійкості, конструкції, огороджуючі шляхи евакуації (у тому числі і світлопрозорі), повинні мати межу вогнестійкості не менше 45 хвилин за ознаками цілісності і теплоізолювальної здатності (EI 45). При цьому конструкції заповнення прорізів протипожежних перешкод (двері та вікна) повинні мати межу вогнестійкості не менше 30 хвилин. Протипожежні перегородки, витримують заданий час, чим забезпечують надійність і безпечний в огороджених ними приміщеннях.

  Для забезпечення заданої межі вогнестійкості протипожежних скляних перегородок використовуються композиційне багатошарове скло західного виробництва на основі гелеевих композицій, які при дії високої температури спінюється з утворенням теплозахисного шару коксового. Різні показники вогнестійкості утворюються в результаті застосування скла різної товщини (EI30 - 7 мм, EI60 - 12 мм). В якості несучого каркаса застосовуються сталеві, в тому числі спеціальні профілі системи перегородок зі спеціальним заповненням внутрішніх порожнин конструкції для збільшення часу прогріву каркасу та зменшення температурних деформацій при односторонньому нагріві.

  Скляні протипожежні перегородки, міцні і надійні у використанні, легко зводяться служать довго і приємно радують оточуючих.

  Замовити заміри, проектування та виготовлення з монтажем можна тут:

  Контакти